Výsledky

4. máj 2024 - Grand Prix Žilina - Žilina

    • Chovanec Šimon - 2. miesto - kumite starší žiaci pokročilí -30 kg
    • Chovanec Jakub - 3. miesto - kumite kadeti -57 kg
    • Karabin Sebastian - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
    • Laboš Marcel - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
    • Palesch Henrich - 3. miesto - kumite mladší žiaci +34 kg
    • Simonides Lukáš Ján - 3. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
    • Tóth Timon - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
    • Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -27 kg

 

 

13. apríl 2024 - Slovenský pohár detí a žiakov 3.kolo - Stará Ľubovňa

  • Balážová Ema - 1. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Balážová Ema - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Černáková Hana - 3. miesto - agility dievčatá 7 ročné
  • Černáková Hana - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Čuláková Carolina - 3. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -37 kg
  • Farmadinová Karolína - 1. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -27 kg
  • Chovanec Šimon - 2. miesto - kumite starší žiaci pokročilí -30 kg
  • Jarábek Jakub - 3. miesto - agility chlapci 8 roční
  • Karabin Sebastian - 1. miesto - agility chlapci 7 roční
  • Karabin Sebastian - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Králová Nina - 1. miesto - agility dievčatá 8 ročné
  • Králová Nina - 3. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -27 kg
  • Laboš Marcel - 1. miesto - agility chlapci 8 roční
  • Laboš Marcel - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 2. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
  • Szárazová Sofia - 1. miesto - agility dievčatá 11 ročné
  • Tóth Timon - 1. miesto - agility chlapci 6 roční
  • Tóth Timon - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Tóthová Sarah - 3. miesto - agility dievčatá 8 ročné
  • Tóthová Sarah - 3. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -27 kg
  • Uharčeková Adela - 3. miesto - agility dievčatá 11 ročné
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -40 kg

 

23.-24. marec 2024 - Golden belt, 53 ročník - Čačak, Srbsko

  • Ilavská Kristína - 2. miesto - kumite kadetky -54 kg

  

15.-17. marec 2024 - Grand Prix Slovakia, 44 ročník - Bratislava

  • Čuláková Carolina - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -37 kg
  • Farmadinová Karolína - 2. miesto - kumite mladšie žiačky -27 kg
  • Králová Nina - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -27 kg
  • Laboš Marcel - 2. miesto - kumite mladši žiaci -26 kg
  • Tóth Timon - 2. mieto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Tóthová Sarah - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -27 kg
  • Uharčeková Adela - 3. miesto - kumite staršie žiačky -40 kg

 

9. marec 2024 - Slovenský pohár detí a žiakov 2.kolo - Partizánske

  • Balážová Ema - 1. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Balážová Ema - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Černáková Hana - 3. miesto - agility dievčatá 7 ročné
  • Černáková Hana - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Čuláková Carolina - 1. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -37 kg
  • Driuj Olexandr - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Ďurdík Patrik - 3. miesto - kumite starší žiaci začiatočníci +40 kg
  • Farmadinová Karolína - 1. miesto - agility dievčatá 8 ročné
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - agility chlapci 10 roční
  • Chovanec Šimon - 2. miesto - kumite starší žiaci pokročilí -30 kg
  • Jarábek Jakub - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -30 kg
  • Karabin Sebastian - 2. miesto - agility chlapci 7 roční
  • Karabin Sebastian - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Králová Nina - 1. miesto - agility dievčatá 8 ročné
  • Králová Nina - 3. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -27 kg
  • Laboš Marcel - 1. miesto - agility chlapci 8 roční
  • Laboš Marcel - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
  • Lužbeťák Štefan - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Majerčík Sebastián - 3. miesto - agility chlapci 7 roční
  • Palesch Henrich - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí +34 kg
  • Richter Šimon - 3. miesto - agiliry chlapci 6 roční
  • Sadloňová Michaela - 2. miesto - agility dievčatá 5 ročné
  • Slušná Mia - 3. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé +40 kg
  • Szárazová Sofia - 1. miesto - agility dievčatá 11 ročné
  • Tóth Timon - 1. miesto - agility chlapci 6 roční
  • Tóth Timon - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Tóthová Sarah - 2. miesto - agility dievčatá 8 ročné
  • Tóthová Sarah - 2. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -27 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - agility dievčatá 11 ročné
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -40 kg

 

9. marec 2024 - Hungarian Tatami Cup 2024 - Budapešť,Maďarsko

  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite mladšie kadetky -38 kg
  • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite kadetky -47 kg

 

2. marec 2024 - Majstrovstvá Slovenska seniorov - Zvolen

  • Gavorová Terézia - 2. miesto - kumite seniorky -55 kg
  • Gavorová Terézia - 3. miesto - kumite seniorky BRH
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Kabashi Ilir - 3. miesto - kumite seniori +84 kg
  • Podsklan David - 1. miesto - kumite seniori -75 kg
  • Šebok Patrik - 2. miesto - kumite seniori +84 kg
  • Vargová Natália - 1. miesto - kumite seniorky -50 kg
  • Vargová Natália - 3. miesto - kumite seniorky BRH

 

17. február 2024 - Slovenský pohár detí a žiakov 1.kolo - Nitra

  • Balážová Ema - 2. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Balážová Ema - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Callie Aisha Smolík - 1. miesto - agility dievčatá 7 ročné
  • Callie Aisha Smolík - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Černáková Hana - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Čuláková Carolina - 1. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -37 kg
  • Ďurka Leonard - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -34 kg
  • Farmadinová Karolína - 2. miesto - agility dievčatá 8 ročné
  • Farmadinová Karolína - 1. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -27 kg
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - agility chlapci 10 roční
  • Chovanec Šimon - 2. miesto - kumite starší žiaci pokročilí -30 kg
  • Jarábek Jakub - 3. miesto - agility chlapci 7 roční
  • Karabin Sebastian - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Králová Nina - 1. miesto - agility dievčatá 8 ročné
  • Laboš Marcel - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
  • Palesch Henrich - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí +34 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 2. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - agility dievčatá 11 ročné
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -40 kg
  • Šúchalová Bianka - 3. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -32 kg
  • Tóth Timon - 3. miesto - agility chlapci 6 roční
  • Tóth Timon - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - agility dievčatá 8 ročné
  • Tóthová Sarah - 2. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -27 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - agility dievčatá 11 ročné
  • Uharčeková Adela - 2. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -40 kg

 

3. február 2024 - Zvolen cup 2024 - Zvolen

    • Bírová Emma - 1. miesto - kumite mladšie kadetky pokročilé -42 kg
    • Callie Aisha Smolík - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
    • Čuláková Carolina - 1. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -37 kg
    • Ďurdík Patrik - 2. miesto - kumite starší žiaci začiatočníci +40 kg
    • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite starší žiaci pokročilí -30 kg
    • Karabin Sebastian - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
    • Laboš Marcel - 2. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
    • Palesch Henrich - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí +34 kg
    • Petráš Lukáš - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
    • Richter Šimon - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -30 kg
    • Simonides Lukáš Ján - 2. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
    • Szabó Damián - 1. miesto - kumite mladší kadeti pokročilí-55 kg
    • Titka Peter - 3. miesto - kumite mladší kadeti pokročilí -45 kg
    • Tóthová Sarah - 2. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -27 kg
    • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -40 kg
    • Vargová Kristína - 1. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -32 kg

 

27. január 2024 - Orava cup 2024 - Dolný Kubín

    • Bírová Emma - 1. miesto - kumite mladšie kadetky-42 kg
    • Karabin Sebastian - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
    • Laboš Marcel - 1. miesto - kumite mladší žiaci -26 kg
    • Petráš Lukáš - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
    • Simonides Lukáš Ján - 1. miesto - kumite starší žiaci +40 kg
    • Szabó Damián - 1. miesto - kumite mladší kadeti -55 kg
    • Uharčeková Adela - 3. miesto - kumite staršie žiačky -40 kg
    • Vargová Kristína - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -32 kg

 

 

12. - 14. január 2024 - Karate1 Series A - Atény, Grécko

    • Homola Matej - 3. miesto - kumite seniori -67 kg
    • Vargová Natália - 5. miesot - kumite seniorky -50 kg

  

13. január 2024 - 16. ročník Memoriálu Michala Bozogáňa - Košice

    • Bírová Emma - 2. miesto - kumite mladšie kadetky-42 kg
    • Ilavská Kristína - 3. miesto - kumite kadetky -54 kg

  

16. december 2023 - 12. ročník Memoriálu Rudolfa Farmadína - Nitra

  • Ács Jakub - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční +26 kg
  • Balážová Ema - 1. miesto - kumite začiatočníci OPEN
  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite mladšie dorastenky -42 kg
  • Černáková Hana - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Farmadínová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné +24 kg
  • Farmadínová Karolína - 3. miesto - kumite dievčatá 8-9 ročné -28 kg
  • Gavorová Terézia - 3. miesto - kumite seniorky -61 kg
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite mladší žiaci -28 kg
  • Chovanec Šimon - 3. miesto - kumite starší žiaci -32 kg
  • Ilavská Kristína - 3. miesto - kumite kadetky -54 kg
  • Jarábek Jakub - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční +26 kg
  • Karabin Sebastián - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Králová Nina - 2. miesto - kumite mladšie žiačky -28 kg
  • Laboš Marcel - 2. miesto - kumite mladší žiaci -28 kg
  • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite kadetky -47 kg
  • Petráš Lukáš - 3. miesto - kumite začiatočníci
  • Podsklan David - 1. miesto - kumite seniori -75 kg
  • Smolík Aisha - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Szabó Damián - 3. miesto - kumite mladší kadeti -55 kg
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite staršie žiačky -37 kg
  • Titka Peter - 2. miesto - kumite mladší kadeti -40 kg
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite mladšie žiačky -28 kg
  • Uharčeková Adela - 3. miesto - kumite staršie žiačky -37 kg
  • Vargová Natália - 1. miesto - kumite seniorky -55 kg

 

2. december 2023 - Majstrovstvá Slovenska juniorov a kadetov - Košice

  • Gavorová Terézia - 3. miesto - kumite staršie juniorky -55 kg
  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite staršie juniorky +68 kg
  • Chovanec Jakub - 2. miesto - kumite mladší kadeti -55 kg
  • Ilavská Kristína - 1. miesto - kumite kadetky -54 kg
  • Karabin Viktor - 2. miesto  - kumite starší juniori -60 kg
  • Szabó Damián - 1. miesto - kumite mladší kadeti -55 kg
  • Uharčeková Adela - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -42 kg
  • Vargová Natália - 1. miesto - kumite staršie juniorky -50 kg
  • Vargová Natália - 1. miesto - kumite staršie juniorky OPEN 

 

24. - 26. november 2023 - Karate1 Series A - Matosinhos, Portugalsko

  • Vargová Natália - 1. miesto - kumite seniorky -50 kg

 

 

18. november 2023 - Slovenský pohár juniorov a kadetov - 2.kolo - Prešov

  • Bírová Emma - 3. miesto - kumite mladšie kadetky pokročilé -35 kg
  • Gavorová Terézia - 3. miesto - kumite staršie juniorky -55 kg
  • Gavorová Terézia - 3. miesto - kumite staršie juniorky OPEN
  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite staršie juniorky +68 kg
  • Chovanec Jakub - 1. miesto - kumite mladší kadeti pokročilí -55 kg
  • Ilavská Kristína - 2. miesto - kumite kadetky -54 kg
  • Mazúchová Tatiana - 1. miesto - kumite mladšie kadetky začiatočníčky -47 kg
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite mladšie kadetky pokročilé -35 kg
  • Vargová Natália - 1. miesto - kumite staršie juniorky -50 kg

 

11. november 2023 - Hungarian Open Grand Prix - Budapešť, Maďarsko

  • Bírová Emma - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -42 kg
  • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite kadetky -47 kg
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite staršie žiačky -38 kg
  • Uharčeková Adela- 3. miesto - kumite staršie žiačky -38 kg

 

4. november 2023 - Trstenský pohár - Tvrdošín

  • Aca Jakub - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční +30 kg
  • Balážová Ema - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Bielich Denis - 3. miesto - kumite starší žiaci pokročilí -40 kg
  • Bírová Emma - 2. miesto - kumite mladšie kadetky pokročilé -42 kg
  • Čuláková Carolina - 2. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -32 kg
  • Farmadínová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -28 kg
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -30 kg
  • Karabin Viktor - 3. miesto - kumite starší juniori -60 kg
  • Mazúchová Tatiana - 1. miesto - kumite mladšie kadetky začiatočníčky -47 kg
  • Palesch Henrich - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí +34 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 3. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
  • Szabó Damián - 2. miesto - kumite mladší kadeti pokročilí -55 kg
  • Tóth Timon - 3. miesto - kata chlapci 6-7 roční pokročilí
  • Tóth Timon - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Tóthová Sarah - 3. miesto - kata mladšie žiačky pokročilé
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -27 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -40 kg

 

21. október 2023 - Slovenský pohár juniorov a kadetov - 1.kolo - Myjava

  • Bírová Emma - 3. miesto - kumite mladšie kadetky pokročilé -35 kg
  • Gavorová Terézia - 3. miesto - kumite mladšie juniorky -61 kg
  • Chovanec Jakub - 3. miesto - kumite mladší kadeti pokročilí -55 kg
  • Ilavská Kristína - 2. miesto - kumite kadetky -54 kg
  • Mazúchová Tatiana - 1. miesto - kumite mladšie kadetky začiatočníčky -47 kg
  • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite kadetky -47 kg
  • Szabó Damián - 3. miesto - kumite mladší kadeti pokročilí -55 kg

 

14. október 2023 - Beogradski Pobednik - Belehrad, Srbsko

  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite dievčatá ročník 2011 -35 kg
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite chlapci ročník 2013 -30 kg
  • Szabó Damián - 2. miesto - kumite chlapci ročník 2011 +52 kg

 

7. - 8. október 2023 - Polish Open - Bielsko-Biala, Poľsko

    • Čuláková Carolina - 3. miesto - kumite mladšie žiačky +30 kg
    • Homola Matej - 3. miesto - kumite seniori -67 kg
    • Králová Nina - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -30 kg
    • Podsklan David - 3. miesto - kumite seniori -75 kg

 

 16. - 17. september 2023 - Budapest Open - Budapešť, Maďarsko

    • Bírová Emma - 3. miesto - kumite staršie žiačky -35 kg
    • Černáková Hana - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -22 kg
    • Farmadínová Karolína - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné +22 kg
    • Holečková Mia - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné +22 kg
    • Chovanec Šimon - 3. miesto - kumite mladší žiaci -27 kg
    • Králová Nina - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -30 kg
    • Smolík Aisha Callie - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -22 kg
    • Vargová Natália - 1. miesto - kumite staršie juniorky -50 kg
    • Vargová Natália - 3. miesto - kumite seniorky -50 kg

 

 

27. máj 2023 - Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov - Poprad

  • Bírová Emma - 2. miesto - agility dievčatá 11 ročné
  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky -35 kg
  • Černáková Hana - 1. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Černáková Hana - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Ďurka Leonard - 3. miesto - kumite mladší žiaci -30 kg
  • Farmadínová Karolína - 2. miesto - agility dievčatá 7 ročné
  • Farmadínová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Fogada Maxim - 1. miesto - kumite starší žiaci -35 kg
  • Chovanec Šimon - 2. miesto - agility chlapci 9 roční
  • Chovanec Šimon - 3. miesto - kumite mladší žiaci -26 kg
  • Králová Nina - 3. miesto - agility dievčatá 8 ročné
  • Laboš Marcel - 1.miesto - agility chlapci 7 roční
  • Laboš Marcel - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Palesch Henrich - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční +30 kg
  • Slušná Mia - 1. miesto - kumite mladšie žiačky +37 kg
  • Szárazová Sofia - 2. miesto - kumite staršie žiačky -35 kg
  • Šúchalová Bianka - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné +28 kg
  • Tóth Timon - 1. miesto - agility chlapci 5 roční
  • Tóth Timon - 3. miesto - kata chlapci 5 roční
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - agility dievčatá 7 ročné
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Vargová Kristína - 2. miesto - kumite mladšie žiačky -27 kg

 

21. máj 2023 - Roda Cup - Belehrad, Srbsko

  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky -39 kg
  • Fogada Maxim - 1. miesto - kumite starší žiaci -35 kg

 

20. máj 2023 - Eurocup - Zell am See, Rakúsko

    • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -47 kg

 

 13. máj 2023 - Grand Prix Žilina - Žilina

  • Bielich Denis - 3. miesto - kumite starší žiaci začiatočníci -35 kg
  • Čuláková Carolina - 2. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -32 kg
  • Ďurka Leonard - 1. miesto - kumite mladší žiaci začiatočníci -30 kg
  • Farmadínová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Králová Nina - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -28 kg
  • Laboš Marcel - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
    Mazúchová Tatiana - 2. miesto - kumite staršie žiačky začiatočníčky +40 kg
    Palesch Henrich - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční +30 kg
    Pinterová Eliška - 3. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -35 kg
    Simonides Lukáš Ján - 3. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
    Szabó Damián - 1. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -35 kg
  • Šúchalová Bianka - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné +28 kg
    Tóth Timon - 1. miesto - kata chlapci 5 roční
  • Tóth Timon - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Tóthová Sarah - 2. miesto - kata dievčatá 6-7 ročné začiatočníčky
    Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
    Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -40 kg
  • Varga Richard - 1. miesto - kumite mladší žiaci začiatočníci -34 kg

 

22. apríl 2023 - Slovenský pohár detí a mládeže - 3. kolo - Stará Ľubovňa

  • Bírová Emma - 2. miesto - agility dievčatá 11 ročné
    Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -35 kg
    Černáková Hana - 2. miesto - agility dievčatá 6 ročné
    Černáková Hana - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
    Farmadínová Karolína - 2. miesto - agility dievčatá 7 ročné
    Farmadínová Karolína - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
    Fogada Maxim - 1. miesto - agility chlapci 10 roční
    Fogada Maxim - 1. miesto - kumite starší žiaci pokročilí -35 kg
    Chovanec Šimon - 3. miesto - agility chlapci 9 roční
    Chovanec Šimon - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
    Králová Nina - 1. miesto - agility dievčatá 7 ročné
    Králová Nina - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -28 kg
    Laboš Marcel - 1. miesto - agility chlapci 7 roční
    Mazúchová Tatiana - 1. miesto - kumite staršie žiačky začiatočníčky +40 kg
    Palesch Henrich - 3. miesto - agility chlapci 7 roční
    Palesch Henrich - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční +30 kg
    Pinterová Eliška - 3. miesto - agility dievčatá 10 ročné
    Pinterová Eliška - 3. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -35 kg
    Simonides Lukáš Ján - 3. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
    Slušná Mia - 1. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé +37 kg
    Szabó Damián - 3. miesto - agility chlapci 11 roční
    Szabó Damián - 1. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
    Szárazová Sofia - 1. miesto - agility dievčatá 10 ročné
    Tóth Timon - 1. miesto - agility chlapci 5 roční
    Tóth Timon - 3. miesto - kata chlapci 5 roční
    Tóthová Sarah - 1. miesto - agility dievčatá 7 ročné
    Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
    Uharčeková Adela - 2. miesto - agility dievčatá 10 ročné
    Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -40 kg
    Vargová Kristína - 3. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé - 27 kg

 

18. marec 2023 - Slovenský pohár detí a mládeže - 2. kolo - Partizánske

  • Bírová Emma - 1. miesto - agility dievčatá 11 ročné
  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -35 kg
  • Černáková Hana - 1. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Černáková Hana - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Čuláková Carolína - 3. miesto - agility dievčatá 8 ročné
  • Čuláková Carolína - 2. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -32 kg
  • Farmadínová Karolína - 2. miesto - agility dievčatá 7 ročné
  • Farmadínová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Fogada Maxim - 3. miesto - kumite starší žiaci pokročilí -35 kg
  • Holečková Mia - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Chovanec Šimon - 3. miesto - agility chlapci 9 roční
  • Chovanec Šimon - 2. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
  • Králová Nina - 1. miesto - agility dievčatá 7 ročné
  • Králová Nina - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -28 kg
  • Laboš Marcel - 1. miesto - agility chlapci 7 roční
  • Laboš Marcel - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Mazúchová Tatiana - 2. miesto - kumite staršie žiačky začiatočníčky +40 kg
  • Pinterová Eliška - 2. miesto - agility dievčatá 10 ročné
  • Szabó Damián - 1. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
  • Szárazová Sofia - 1. miesto - agility dievčatá 10 ročné
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -35 kg
  • Šúchalová Bianka - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -28 kg
  • Tóth Timon - 1. miesto - agility chlapci 5 roční
  • Tóth Timon - 1. miesto - kata chlapci 5 roční
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - agility dievčatá 7 ročné
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - agility dievčatá 10 ročné
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -40 kg
  • Vargová Kristína - 2. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé - 27 kg

 

4. marec 2023 - Majstrovstvá Slovenska seniorov - Žilina

  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite seniorky -68 kg
  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite seniorky BRH
  • Homola Matej - 2. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori BRH
  •  Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite seniori +84 kg
  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite seniori BRH
  • Loch Lukáš Samuel - 3. miesto - kumite seniori +84kg
  • Tóthová Skačanová Dagmar - 3. miesto - kumite seniorky nad 35 rokov
  • Tóthová Skačanová Dagmar - 2. miesto - kata seniorky nad 35 rokov

 

4. marec 2023 - Hungarian Tatami Cup, 33. ročník - Budapešť, Maďarsko

  • Bírová Emma - 2. miesto - kumite staršie žiačky -33 kg
  • Čuláková Carolina - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -33 kg
  • Fogada Maxim - 1. miesto - kumite starší žiaci -35 kg
  • Ilavská Kristína - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -53 kg
  • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -43 kg
  • Szárazová Sofia - 2. miesto - kumite staršie žiačky -38 kg
  • Vargová Kristína - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -28 kg

 

17. - 19. február 2023 - Grand Prix Slovakia, 43. ročník - Bratislava

  • Farmadinová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Fogada Maxim - 3. miesto - kumite starší žiaci -35 kg
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Laboš Marcel - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite staršie žiačky -35 kg
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Uharčeková Adela - 2. miesto - kumite staršie žiačky -40kg
  • Vargová Kristína - 1. miesto - kumite mladšie žiačky -27 kg

 

11. február 2023 - Slovenský pohár detí a mládeže, 1. kolo - Trenčín

  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -35 kg
  • Bírová Emma - 2. miesto - agility dievčatá 11 ročné
  • Smolik Callie Aisha - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Smolik Callie Aisha - 1. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Černáková Hana - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Černáková Hana - 3. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Farmadinová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Farmadinová Karolína - 1. miesto - agility dievčatá 7 ročné
  • Fogada Maxim - 1. miesto - kumite starší žiaci pokročilí -35 kg
  • Fogada Maxim - 1. miesto - kumite chlapci 10 roční
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí-26 kg
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite chlapci 9 roční
  • Králová Nina - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -28 kg
  • Králová Nina - 1. miesto - agility dievčatá 7 ročné
  • Laboš Marcel - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Laboš Marcel - 1. miesto - agility chlapci 7 roční
  • Mazúchová Tatiana - 3. miesto - kumite staršie žiačky začiatočníčky +40 kg
  • Pintérová Eliška - 3. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -35 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 2. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
  • Slušná Mia - 2. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé +37 kg
  • Szabó Damián - 1. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
  • Szárazová Sofia - 2. miesto - agility dievčatá 10 ročné
  • Šúchalová Bianka - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -28 kg
  • Tóth Timon - 1. miesto - agility chlapci 5 roční
  • Tóth Timon - 2. miesto - kata chlapci 5 roční
  • Tóthová Sarah - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite staršie žiačky -40 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - agility dievčatá pokročilé 10 ročné
  • Vargová Kristína - 1. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -27 kg

 

4. február 2023 - Zvolen Cup - Zvolen

  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -35 kg
  • Callie Smolik Aisha - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Černáková Hana - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Ertl Andrej - 3. miesto - kumite mladší žiaci začiatočníci -34 kg
  • Farmadinová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Fogada Maxim - 3. miesto - kumite starší žiaci pokročilá -35 kg
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilá -26 kg
  • Králová Nina - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -28 kg
  • Laboš Marcel - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Mazúchová Tatiana - 2. miesto - kumite staršie žiačky začiatočníčky +40 kg
  • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite mladšie kadetky pokročilé -42 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 2. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
  • Šuchalová Bianka - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -28 kg
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - kata dievčatá 6-7 ročné začiatočníčky
  • Vargová Kristína - 3. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -27 kg

 

28. január 2023 - Orava cup - Dolný Kubín

  • Bírová Emma - 2. miesto - kumite staršie žiačky -35 kg
  • Smolik Callie Aisha - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Fogada Maxim - 3. miesto - kumite starší žiaci -35 kg
  • Ilavská Kristína - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -52 kg
  • Králová Nina - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné +24 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 2. miesto - kumite starší žiaci +40 kg
  • Slušná Mia - 3. miesto - kumite mladšie žiačky +32 kg
  • Szabó Damián - 3. miesto - kumite starší žiaci +40 kg
  • Tóthová Sarah - 2. miesto - kata dievčatá 6-7 ročné začiatočníčky
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite staršie žiačky -40 kg

 

 14. január 2023 - 15. ročník Memoriálu Michala Bozogáňa - Košice

  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky -35 kg
  • Ilavská Kristína - 1. miesto - kumite mladšie kadetky -52 kg
  • Nádašdiová Natália - 1. miesto - kumite mladšie kadetky -42 kg

 

17. december 2022 - 11. ročník Memoriálu Rudolfa Farmadína - Nitra

  • Černáková Hana - 1. miesto - kumite deti 5-7 ročné začiatočníci -20 kg
  • Farmadínová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Fogada Maxim - 2. miesto - kumite starší žiaci -40 kg
  • Gombík Matúš - 3. miesto - kumite deti 5-7 ročné začiatočníci -20 kg
  • Grigelová Nina - 3. miesto - kumite deti 5-7 ročné začiatočníci -20 kg
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Chovanec Jakub - 3. miesto - kumite mladší kadeti -55 kg
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite mladší žiaci -26 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite seniori +75 kg
  • Laboš Marcel - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Loch Lukáš Samiel - 2. miesto - kumite seniori +75 kg
  • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -42 kg
  • Pintérová Eliška - 2. miesto - kumite mladšie žiačky -35 kg
  • Pohonská Sára - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Sarkasian Akoph - 1. miesto - kumite masters OPEN 
  • Szabó Damián - 2. miesto - kumite mladší kadeti -50 kg
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite staršie žiačky -37 kg
  • Šúchalová Bianka - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné +24 kg
  • Tóth Timon - 2. miesto - kumite deti 5-7 ročné začiatočníci -20 kg
  • Tóthová Sarah - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite staršie žiačky -37 kg

 

3. december 2022 - Majstrovstvá Slovenska starších juniorov, juniorov, kadetov a mladších kadetov - Trnava

  • Helferová Veronika - 1. miesto - kumite staršie juniorky -61 kg
  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite juniorky -66 kg
  • Chovanec Jakub - 3. miesto - kumite mladší kadeti -55 kg
  • Loch Lukáš Samuel - 2. miesto - kumite starší juniori +84 kg
  • Mečír Lukas - 2. miesto - kumite juniori -55 kg
  • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -42 kg
  • Turaz Lenny - 3. miesto - kumite kadeti +70 kg

 

 

20. november 2022 - Pohár primátora Českých Budejovíc - České Budejovice, Česko

  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky -35 kg
  • Farmadinová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné
  • Fogada Maxim - 3. miesto - kumite starší žiaci -35 kg
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Ilavská Kristína - 2. miesto - kumite mladšie kadetky +50 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite seniori +84 kg
  • Kretter Michal - 3. miesto - kumite starší žiaci -45 kg
  • Nádašdiová Natália - 1. miesto - kumite mladšie kadetky -45 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesot - kumite mladšie žiačky +30 kg

  

19. november 2022 - Trstenský pohár - Tvrdošín

  • Čuláková Carolina - 1. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -32 kg
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí +34 kg
  • Slušná Mia - 1. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky +37 kg
  • Szabó Damíán - 1. miesto - kumite starší žiaci pokročilí +40 kg
  • Szárazová Sofia - 1. miesto - kumite staršie žiačky začiatočníčky -35 kg
  • Tóth Timon - 1. miesto - kata chlapci 5 roční
  • Tóth Timon - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Vargová Kristína - 1. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -27 kg

 

5. november 2022 - Slovenský pohár starších juniorov, juniorov, kadetov a mladších kadetov, 2. kolo - Košice

  • Helferová Veronika - 1. miesto - kumite staršie juniorky -61 kg
  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite juniorky -66 kg
  • Ilavská Kristína - 3. miesto - kumite mladšie kadetky pokročilé -52 kg
  • Loch Lukáš Samuel - kumite starší juniori +84 kg
  • Mečír Lukas - 3. miesto - kumite juniori -55 kg
  • Nádašdiová Natália - 2. miesto - kumite mladšie kadetky pokročilé -47 kg
  • Szabó Damián - 3. miesto - kumite mladší kadeti pokročilí -50 kg
  • Turaz Lenny - 2. miesto - kumite kadeti +70 kg

 

8. október 2022 - Beogradski Pobednik - Belehrad, Srbsko

  • Bírová Emma - 2. miesto - kumite dievčatá ročník 2011 -32 kg
  • Dvořák Matyáš - 3. miesto - kumite chlapci ročník 2009 -40 kg
  • Turaz Lenny - 1. miesto - kumite kadeti +70 kg

 

1. - 2. október 2022 - Polish Open - Bielsko-Biala, Poľsko

  • Bírová Emma - 3. miesto - kumite staršie žiačky -35 kg
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Kretter Michal / 2. miesto - kumite starší žiaci -45 kg
  • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -47 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 1. miesto - kumite mladší žiaci +40 kg
  • Turaz Lenny - 3. miesto - kumite kadeti +70 kg

 

17. - 18. september 2022 - Budapest Open - Budapešť Maďarsko

  • Bírová Emma - 3. miesto - kumite staršie žiačky -35 kg
  • Kósa Tomáš - 3. miesto - kumite seniori +84 kg
  • Uharčeková Adela - 2. miesto - kumite mladšie žiačky +30 kg

 

 

10. september 2022 - Slovenský pohár starších juniorov, juniorov, kadetov a mladších kadetov, 1. kolo - Myjava

  • Helferová Veronika - 1. miesto - kumite juniorky -59 kg
  • Chovanec Jakub - 3. miesto - kumite mladší kadeti pokročilí -55 kg
  • Ilavská Kristína - 3. miesto - kumite mladšie kadetky pokročilé -50 kg
  • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite mladšie kadetky pokročilé -45 kg

 

17. - 19. jún 2022 - Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a U21 - Praha, Česko

  • Tomáš Kósa - 1. miesto - kumite U21 +84 kg

 

11. jún 2022 - Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov - Košice

  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -35 kg
  • Čuláková Carolina - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -28 kg
  • Farmadinová Karolína - 1. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Farmadinová Karolína - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Fogada Maxim - 2. miesto - kumite mladší žiaci začiatočníci -34 kg
  • Gajdošová Nina - 2. miesto - kumite staršie žiačky začiatočníčky +40 kg
  • Chovanec Šimon - 2. miesto - agility chlapci 8 roční
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
  • Jarábek Jakub - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční do 22 kg
  • Králová Nina - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Kretter Michal - 1. miesto - kumite starší žiaci začiatočníci -40 kg
  • Laboš Marcel - 2. miesto - agility chlapci 6 roční
  • Laboš Marcel - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Pintérová Eliška - 3. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -32 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí +34 kg
  • Slušná Mia - 2. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky +37 kg
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -32 kg
  • Tóth Timon - 1. miesto - agility chlapci 5 roční
  • Tóthová Sarah - 2. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -37 kg

 

27. máj 2022 - Majstrovstvá Goju ryu - Košice

  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky -35 kg
  • Uharčeková Adela - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -32 kg

 

8. máj 2022 - Slovenský pohár detí a žiakov 2. kolo - Bratislava

  • Bírová Emma - 1. miesto - agility dievčatá 10 ročné
  • Bírová Emma - 3. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -35 kg
  • Čuláková Carolina - 1. miesto - agility dievčatá 7 ročné
  • Čuláková Carolina - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -28 kg
  • Endródy Alexander - 3. miesto - kumite starší žiaci začiatočníci +40 kg
  • Farmadinová Karolína - 2. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Farmadinová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - agility chlapci 8 roční
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
  • Králová Nina - 1. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Králová Nina - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Laboš Marcel - 2. miesto - agility chlapci 6 roční
  • Laboš Marcel - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Matiaško Richard - 3. miesto - kumite starší žiaci pokročilí -35 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí +34 kg
  • Slušná Mia - 1. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky +37 kg
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -32 kg
  • Tóth Timon - 1. miesto - agility chlapci 5 roční
  • Tóthová Sarah - 2. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Tóthová Sarah - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - agility dievčatá 9 ročné
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -37 kg
  • Vargová Kristína - 3. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -27 kg

 

7. máj 2022 - Majstrovstvá Slovenska mladších kadetov, kadetov a juniorov - Bratislava

  • Helferová Veronika - 1. miesto - kumite juniorky -59 kg
  • Ilavská Kristína - 2. miesto - kumite mladšie kadetky -50 kg
  • Mečír Lukas - 2. miesto - kumite kadeti -52 kg
  • Nádašdiová Natália - 1. miesto - kumite mladšie kadetky -40 kg
  • Turaz Lenny - 3. miesto - kumite kadeti +70 kg
  • DRUŽSTVO KUMITE JUNIORKY - 2. miesto

 

16. apríl 2022 - Majstrovstvá Slovenska Shito ryu - Šurany

  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky -37 kg
  • Bubáková Nadine - 3. miesto - kumite juniorky -58 kg
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite mladší žiaci -27 kg
  • Ilavská Kristína - 1. miesto - kumite mladšie kadetky -48 kg
  • Karabín Viktor - 1. miesto - kumite juniori -59 kg
  • Marková Michaela - 1. miesto - kumite kadetky -55 kg
  • Mečír Lukas - 2. miesto - kumite kadeti -55 kg
  • Sarkisian Akoph - 2. miesto - kata muži nad 35 rokov
  • Sarkisian Akoph - 1. miesto - kumite seniori -72 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 1. miesto - kumite mladší žiaci +32 kg
  • Slušná Mia - 1. miesto - kumite mladšie žiačky +32 kg
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -32 kg
  • Turaz Lenny - 1. miesto - kumite kadeti +67 kg
  • Vargová Kristína - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -27 kg

 

9. apríl 2022 - Majstrovstvá Slovenska seniorov a U21 - Bratislava

  • Farmadin Klaudio - 3. miesto - kumite seniori nad 35 rokov BRH
  • Gruner Ľudovít - 3. miesto - kata seniori nad 35 rokov
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Homola Matej - 2. miesto - kumite seniori BRH
  • Hóková Ella - 2. miesto - kumite staršie juniorky -68 kg
  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite staršie juniorky BRH
  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite seniorky -68 kg
  • Karabín VIktor - 2. miesto - kumite starší juniori -60 kg
  • Karabín VIktor - 3. miesto - kumite seniori -60 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite starší juniori +84 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite starší juniori BRH
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite seniori +84 kg
  • Kuník Denis - 2. miesto - kumite starší juniori -75 kg
  • Kuník Denis - 3. miesto - kumite seniori -75 kg
  • Krošlák Juraj - 1. miesto - kumite seniori nad 55 rokov BRH
  • Podsklan David - 2. miesto - kumite seniori -75 kg
  • Podsklan David - 3. miesto - kumite seniori BRH
  • Sarkisian Akoph - 3. miesto - kumite seniori -75 kg
  • Sarkisian Akoph - 1. miesto - kumite seniori nad 35 rokov BRH
  • Sarkisian Akoph - 1. miesto - kata seniori nad 35 rokov
  • Šebok Patrik - 2. miesto - kumite starší juniori -84 kg
  • Šebok Patrik - 3. miesto - kumite seniori -84 kg
  • Tóthová Sečkárová Dagmar - 1. miesto - kumite seniorky nad 35 rokov BRH
  • Vargová Zuzana - 2. miesto - kumite staršie juniorky -55 kg
  • Vargová Zuzana - 3. miesto - kumite seniorky -55 kg

DRUŽSTVO SENIOROV - 1. MIESTO

 

2. apríl 2022 - Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo - Trenčín

  • Bírová Emma - 1. miesto - agility dievčatá 10 ročné
  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -30 kg
  • Endródy Alexander - 2. miesto - kumite starší žiaci začiatočníci +40 kg
  • Endródy Maxim - 3. miesto - kumite mladší žiaci začiatočníci -30 kg
  • Farmadinová Karolína - 3. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Farmadinová Karolína - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Chovanec Šimon - 2. miesto - agility chlapci 8 roční
  • Chovanec Šimon - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
  • Jarábek Jakub - 3. miesto - agility chlapci 6 roční
  • Králová Nina - 1. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Králová Nina - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -24 kg
  • Laboš Marcel - 3. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Matiaško Richard - 3. miesto - agility chlapci 10 roční
  • Pintérová Eliška - 3. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -32 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 1. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí +34 kg
  • Slušná Mia - 1. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky +37 kg
  • Szárazová Sofia - 3. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -32 kg
  • Titka Peter - 2. miesto - kumite starší žiaci pokročilí -35 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - agility dievčatá 9 ročné
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -32 kg
  • Vargová Kristína - 3. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky - 24 kg

 

26. - 27. marec 2022 - Veľká cena Slovenska, 42. ročník - Bratislava

  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite starší seniori +84 kg
  • Podsklan David - 2. miesto - kumite seniori -75 kg
  • Pintérová Eliška - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -32 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 2. miesto - mladší žiaci +34 kg
  • Uharčeková Adela - 1. miesto - kumite mladšie žiačky -32 kg
  • Turaz Lenny - 3. miesto - kumite kadeti +70 kg
  • Vargová Kristína - 3. miesto - kumite 6-7 ročné dievčatá -24 kg

  

30. október 2021 - Euro Grand Prix Pilsen, 21. ročník - Plzeň,Česko

  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Jurík Matej - 3. miesto - kumite seniori -60 kg
  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite seniori +84 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite starší seniori +78 kg

  

30. október 2021 - Hungarian Open 2021- Budapešť, Maďarsko

  • Bírová Emma - 3. miesto - kumite staršie žiačky -33 kg
  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite juniorky +59 kg
  • Simonides Lukáš Ján - 1. miesto - kumite mladší žiaci +33 kg

  

15. - 17. október 2021 - Polish Open 2021- Bielsko Biala, Poľsko

  • Helferová Veronika - 2. miesto - kumite juniorky -59 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite starší juniori +84 kg  

 

8. - 9. október 2021 - Croatia Open 2021- Rijeka, Chorvátsko

  • Helferová Veronika - 3. miesto - kumite juniorky -59 kg
  • Homola Matej - 3. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite starší juniori +84 kg
  • Turaz Lenny - 3. miesto - kumite kadeti +70 kg

 

11. - 12. september 2021 - Budapest Open - 24. ročník, Budapešť, Maďarsko

  • Bírová Emma - 1. miesto - kumite mladšie žiačky -30 kg
  • Helferová Veronika - 3. miesto - kumite juniorky -59 kg
  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite starší juniori +84 kg
  • Podsklan David - 3. miesto - kumite seniori -75 kg

 

17. júl 2021 - Grand Prix Slovakia - 41. ročník, Bratislava

  • Helferová Veronika - 1. miesto - kumite juniorky -59 kg
  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite juniorky +59 kg
  • Homola Matej - 2. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite starší juniori +84 kg
  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite seniori +84 kg
  • Kuník Denis - 2. miesto - kumite juniori -68 kg
  • Mečír Lukas - 3. miesto - kumite kadeti -52 kg
  • Nádašdiová Natália - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -40 kg
  • Pavlák Marek - 2. miesto - kumite seniori -84 kg
  • Podsklan David - 3. miesto - kumite seniori -75 kg
  • Turaz Lenny  - 3. miesto - kumite kadeti +70 kg

 

17. apríl 2021 - Majstrovstvá Slovenska seniorov, Šamorín

  • Balciarová Dorota - 1. miesto - kata seniorky
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Jurík Matej - 2. miesto - kumite seniori -60 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite seniori +84 kg
  • Kuník Denis - 5. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Loch Lukáš Samuel - 5. miesto - kumite seniori -75 kg
  • Pavlák Marek - 2. miesto - kumite seniori -84 kg
  • Podsklan David - 1. miesto - kumite seniori -75 kg
  • Šebok Patrik - 3. miesto - kumite seniori +84 kg

 

7.marec 2020 - Majstrovstvá Slovenska seniorov, Dolný Kubín

  • Ďurček Tibor - 3. miesto - kumite seniori -84kg
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori BRH
  • Horniak Ivan - 1. miesto - kumite seniori nad 55 rokov BRH
  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite seniori -84 kg
  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite seniori BRH
  • Pálinkášová Laura - 2. miesto - kumite seniorky -61 kg
  • Pálinkášová Laura - 3. miesto - kumite seniorky BRH
  • Podsklan Dávid - 1. miesto - kumite seniori -75 kg
  • Podsklan Dávid - 3. miesto - kumite seniori BRH
  • Šebok Patrik - 2. miesto - kumite seniori +84 kg

 

22. - 23. február 2020 - 40. ročník Grand Prix Slovakia - Bratislava

  • Homola Matej - 3. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Hubinská Linda - 1. miesto - kumite mladšie žiačky -37 kg
  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite starší juniori -84 kg
  • Nadášdiová Natália - 1. miesto - kumite staršie žiačky -30 kg
  • Pavlák Marek - 3. miesto - kumite juniori +76 kg
  • Pálinkášová Laura - 2. miesto - kumite staršie juniorky -61 kg
  • Šebok Patrik - 3. miesto - kumite starší juniori -84 kg
  • Vargová Zuzana - 3. miesto - kumitra juniorky +59 kg

 

16. február 2020 - Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - Trenčín

  • Berestetskyi Olexii - 3. miesto - kumite starší žiaci začiatočníci -35 kg
  • Bírová Emma - 3. miesto - kumite mladšie žiačky začiatočníčky -27 kg
  • Borovičká Roman - 2. miesto - agility chlapci 9 roční
  • Fogada Maxin - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Hóková Patrícia - 2. miesto - kumite staršie žiačky pokročilé -40 kg
  • Hubinská Alica - 1. miesto - agility dievčatá 6 ročné
  • Hubinská Linda - 3. miesto - agility dievčatá 9 ročné
  • Hubinská Linka - 1. miesto - kumite mladšie žiačky pokročilé -37 kg
  • Huszár Benjamín - 2. miesto - agility chlapci 8 roční
  • Chovanec Šimon - 3. miesto - agility chlapci 6 roční
  • Konečný Alex - 1. miesto - agility chlapci 9 roční
  • Konečný Alex - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí +34 kg
  • Kretter Michal - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -30 kg
  • Matiaško Richard - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -26 kg
  • Nadášdiová Natália - 3. miesto - kumite staršie žiačky začiatočníčky -30 kg
  • Palkovič Viktor - 3. miesto - kumite starší žiaci začiatočníci -40 kg
  • Titka Peter - 3. miesto - kumite mladší žiaci pokročilí -30 kg

 

 9. február 2020 - Zvolen cup - Zvolen

  • Bírová Emma - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -27 kg
  • Fogada Maxim - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -26 kg
  • Hóková Patrícia - 3. miesto - kumite staršie žiačky -40 kg
  • Hubinská Alica - 2. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné -20 kg
  • Hubinská Linka - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -37 kg
  • Chovanec Šimon - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Konečný Alex - 3.miesto - kumite mladší žiaci -34 kg
  • Kretter Michal - 3. miesto - kumite mladší žiaci -30 kg
  • Kuťka Matias - 3. miesto - kumite starší žiaci -40 kg
  • Loch Lukáš Samuel - 1. miesto - kumite juniori -68 kg
  • Matiaško Richard - 2. miesto - kumite mladší žiaci -26 kg
  • Nadášdiová Natália - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -30 kg
  • Titka Peter - 3. miesto - kumite mladší žiaci -30 kg

 

1. február 2020 - Orava cup - Dolný Kubín

  • Felber Samuel - 3. miesto - kumite starší žiaci +40 kg
  • Huszár Benjamín - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční +24 kg
  • Chovanec Jakub - 1. miesto - kumite mladší žiaci +32 kg
  • Kretter Michal - 2. miesto - kumite mladší žiaci -26 kg
  • Marková Michaela - 1. miesto - kumite mladšie kadetky -40 kg
  • Nadášdiová Natália - 3. miesto - kumite staršie žiačky -30 kg
  • Titka Peter - 3. miesto - kumite mladší žiaci -30 kg

 

18. - 19. január 2020 - Grand Prix Croatia - Samobor, Chorvátsko

  • Kósa Tomáš - 3. miesto - kumite starší juniori -84 kg
  • Pavlák Marek - 3. miesto - kumite juniori +76 kg

 

13. - 15. december 2019 - Karate1 Youth League, Lido di Jesolo, Taliansko

  • Pavlák Marek - 1. miesto - kumite juniori +76 kg

 

7. december 2019 - Majtrovstvá Slovenskej republiky mladších kadetov, kadetov, juniorov a U21 - Trnava

  • Helferová Veronika - 2. miesto - kumite kadetky -54 kg
  • Jurík Matej - 2. miesto - kumite juniori -61 kg
  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite starší juniori -84 kg
  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite starší juniori OPEN
  • Pavlák Marek - 3. miesto - kumite juniori +76 kg
  • Podsklan David - 1. miesto - kumite starší juniori -75 kg
  • Podsklan David - 1. miesto - jumite starší juniori OPEN
  • Šebok Patrik - 3. miesto - kumite starší juniori -84 kg
  • Šebok Patrik - 3. miesto - kumite starší juniori OPEN
  • Turaz Lenny - 2. miesto - mladší kadeti +55 kg
  • Družstvo kumite starší juniori (Kósa, Podsklan, Šebok)- 1. miesto
  • Družstvo kumite juniori (Jurík, Loch, Pavlák, Štetina) - 2. miesto
  • Družstvo kumite kadetky (Helferová, Hóková, Vargová) - 3. miesto

 

30. november 2019 - Memoriál Rudolfa Farmadina - 9. ročník - NItra

  • Borovička Roman - 1. miesto - kumite mladší žiaci -30 kg
  • Ďurček Tibor - 3, miesto - kumite seniori -84 kg
  • Fogada Maxim - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční OPEN
  • Gavor Peter - 3. miesto - kumite kadeti +70 kg
  • Geisler Ivan - 2. miesto - kumite juniori -76 kg
  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite kadetky +54 kg
  • Hubinská Linda - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -35 kg
  • Chovanec Jakub - 3. miesto - kumite mladší žiaci +30 kg
  • Jurík Matej - 3. miesto - kumite juniori -61 kg
  • Karabin Viktor - 3. miesto - kumite kadeti -52 kg
  • Kretter Michal - 2. miesto - kumite mladší žíaci -26 kg
  • Podsklan David - 1. miesto - kumite starší juniori -75 kg
  • Turaz Lenny - 3. miesto - kumite mladší kadeti +55 kg
  • Vargová Zuzana - 3. miesto - kumite kadetky +54 kg
  • Vargová Zuzana - 1. miesto - kumite juniorky +59 kg

 

16. november 2019 - Slovenský pohár U21, juniorov, kadetov a mladších kadetov - 2. kolo - Šurany 

  • Helferová Veronika - 1. miesto - kumite kadetky -54 kg
  • Hóková Ella - 2. miesto - kumite kadetky +54 kg
  • Jurík Matej - 3. miesto - kumite juniori -61 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite starší juniori -84 kg
  • Markovič Sebastián - 2. miesto - kumite mladší kadeti začiatočníci -40 kg
  • Pauerová Alexandra - 1. miesto - kumite mladšie kadetky začiatočníčky -40 kg
  • Pavlák Marek - 1. miesto - kumite juníori +76 kg
  • Podsklan David - 1. miesto - kumite starší juniori -75 kg
  • Šebok Patrik - 2. miesto - kumite juniori -76 kg
  • Turaz Lenny - 3. miesto - kumite mladší kadeti pokročilí +55 kg

 

9. november 2019 - Hungarian Open Grand Prix and Saman Cup - Budapešť, Maďarsko

  • Helferová Veronika - 3. miesto - kumite kadetky -54 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite starší juniori -84 kg
  • Podsklan David - 3. miesto - kumite starší juniori - 75 kg
  • Šebok Patrik - 2. miesto - kumite starší juniori -84 kg

 

3. november 2019 - Trofej Srbska - Belehrad, Srbsko

  • Gill Barney Jack - 2. miesto - kumite seniori OPEN
  • Ilavská Kristína - 2. miesto - kumite dievčatá 10 ročné -37 kg
  • Kósa Tomáš