Výsledky

13. - 14. október 2018 - 19. ročník Euro Grand Prix Pilsen - Plzeň, Česko

  • Hóková Ella - 3. miesto - kumite mladšie kadetky +50kg
  • Homola Matej  - 3. miesto - kumite seniori -67kg
  • Pálinkášová Laura - 3. miesto - kumite juniorky -59kg
  • Podsklan David - 1. miesto - starší juniori -78kg
  • Turaz Lenny - 1. miesto - kumite starší žiaci +40kg

 

5. - 7. október 2018 - Polish Open - Bielsko-Biala, Poľsko

  • Felber Samuel - 1. miesto - kumite mladší žiaci +40 kg
  • Homola Matej - 1. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Hóková Ella - 1. miesto - kumite mladšie kadetky +50 kg
  • Ilavská Kristína - 3. miesto - kumite mladšie žiačky +30 kg
  • Karabín Viktor - 2. miesto - kumite mladší kadeti -40 kg
  • Loch Lukáš Samuel - 3. miesto - kumite kadeti -63 kg
  • Pálinkášová Laura - 1. miesto - kumite juniorky -59 kg
  • Turaz Lenny - 3. miesto - kumite starší žiaci +40 kg
  • Zaťko Michal - 1. miesto - mladší kadeti -45kg

 

28. - 30. september 2018 - 18 ročník Croatia Open - Rijeka, Chorvátsko

  • Felber Samuel - 2. miesto - kumite mladší žiaci +38kg
  • Homola Matej - 3. miesto - kumite seniori -68 kg
  • Hóková Ella - 2. miesto - mladšie kadetky +55 kg
  • Podsklan David - 1.miesto - kumite U21 -75 kg
  • Šebok Patrik - 1. miesto - kumite juniori -76 kg
  • Turaz Lenny - 1. miesto - kumite starší žiaci +46 kg
  • Zaťko Michal - 3. miesto - kumite mladší kadeti -45 kg

 

22. september 2018 - 1. kolo Slovenského pohára mladších kadetov, kadetov, juniorov a U21 - Košice

  • Bagita Daniel - 2. miesto - kumite juniori -76 kg
  • Duška Enriko - 1. miesto - kumite U21 -60 kg
  • Helferová Veronika - 3. miesto - kumite mladšie kadetky +50 kg
  • Hóková Ella - 1. miesto - kumite mladšie kadetky +50 kg
  • Karabin VIktor - 2. miesto - kumite mladší kadeti -40 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite juniori +76 kg
  • Pálinkášová Laura - 2. miesto - kumite juniorky -59 kg
  • Pápay Martin - 3. miesto - kumite juniori -68 kg
  • Pápayová Natália - 2. miesto - kumite mladšie kadetky -50 kg
  • Podsklan David - 2. miesto - kumite U21 -75 kg
  • Šebok Patrik - 1. miesto - kumite juniori -76 kg
  • Turaz Lenny  - 2. miesto - kumite mladší kadeti -50 kg
  • Vargová Zuzana - 2. miesto - kumite kadetky +54 kg
  • Zaťko Michal - 3. miesto - kumite mladší kadeti -40 kg

 

18. - 23. september 2018 - 19. Európsky šampionát Goju Ryu - Porto, Portugalsko

  • Ilavská Kristína - 1. miesto - kumite mladšie žiačky +27 kg

 

8. - 9. september 2018 - 21. ročník Budapest Open - Budapešť, Maďarsko

  • Bagita Daniel - 3. miesto - kumite juniori -76 kg
  • Homola Matej - 2. miesto - kumite seniori -67 kg
  • Hubinská Linda - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -30 kg
  • Kóša Tomáš - 1. miesto - kumite juniori +76 kg 

 

16. - 17. jún 2018 - 6. ročník Majstrovstiev Európy Shito Ryu - Lanciano, Taliansko

  • Bagita Daniel - 1. miesto - kumite kadeti +67 kg
  • Ilavská Kristína - 2. miesto - kumite mladšie žiačky -32 kg
  • Jurík Matej - 1. miesto - kumite juniori -59 kg
  • Pálinkášová Laura - 1. miesto - kumite juniorky -58 kg

 

9. jún 2018 - Majstrovstvá SR Goju ryu - Košice

  • Felber Branislav - 2. miesto - kumite muži +84 kg
  • Hubinská Linda - 3. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné +28 kg
  • Karabin Viktor - 3. miesto - kumite mladší kadeti -40 kg
  • Kretter Michal - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Šebók Patrik - 1. miesto - kumite juniori +76 kg
  • Vargová Zuzana - 2. miesto - kumite mladšie kadetky +50 kg

 

19. máj 2018 - Majstrovstvá Slovenskej republiky detí a žiakov - Košice

  • Halaška Adam - 3. miesto - kata mladší žiaci pokročilí
  • Halaška Adam - 3. miesto - kumite mladší žiaci -30 kg pokročilí
  • Hubinská Linda - 1. miesto - kumite dievčatá 6-7 ročné +28 kg
  • Ivanič Patrik - 3. miesto - kumite starší žiaci -30 kg začiatočníci
  • Konečný Alex - 1. miesto - kata chlapci 6-7 roční pokročilí
  • Konečný Alex - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -30 kg
  • Kretter Michal - 1. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg
  • Kuťka Matias - 1. miesto - kumite mladší žiaci -34 kg začiatočníci
  • Loch Tomáš - 3. miesto - kumite mladší žiaci -34 kg pokročilí
  • Titka Peter - 2. miesto - kata chlapci 6-7 roční pokročilí
  • Titka Peter - 2. miesto - kumite chlapci 6-7 roční -22 kg pokročilí
  • Turaz Lenny - 2. miesto - kumite starší žiaci +40 kg pokročilí

 

14. apríl 2018 - Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov

  • Duška Enriko - 3. miesto - kumite seniori -60 kg
  • Farmadin Klaudio - 1. miesto - kumite seniori nad 35 rokov bez rozdielu hmotností
  • Kabashi Ilir - 2. miesto - kumite seniori +84 kg
  • Krošlák Juraj - 2. miesto - kumite seniori nad 45 rokov bez rozdielu hmotností

 

7. apríl 2018 - 14. ročník Otvorených majstrovstiev Slovenska Shito ryu - Dunajská Streda

  • Bagita Daniel - 1. miesto - kumite kadeti +67 kg
  • Felber Branislav - 3. miesto - kumite muži nad 35 rokov bez rozdielu hmotností
  • Hóková Ella - 1. miesto - kumite mladšie kadetky +48 kg
  • Ilavská Kristína - 3. miesto - kumite mladšie žiačky -32 kg
  • Jurík Matej - 2. miesto - kumite kadeti -58 kg
  • Karabin Viktor - 1. miesto - kumite mladší kadeti -38 kg
  • Kožuch Adrián - 1. miesto - kumite muži +80 kg
  • Loch Lukáš Samuel - 1. miesto - kumite kadeti -58 kg
  • Pálinkášová Laura - 1. miesto - kumite juniorky -58 kg
  • Pálinkášová Laura - 1. miesto - kumite juniorky +58 kg
  • Pápay Martin - 3. miesto - kumite kadeti -67 kg
  • Šebók Patrik - 1. miesto - kumite juniori +72 kg
  • Turaz Lenny - 3. miesto - kumite mladší kadeti -43 kg
  • Vavro Šimon - 3. miesto - kumite mladší kadeti -50 kg
  • Zaťko Michal - 2. miesto - kumite mladší kadeti-38kg

 

9. - 11. marec 2018 - 38. ročník Grand Prix Slovakia - Bratislava

  • Bagita Daniel - 3. miesto - kumite kadeti -70 kg
  • Helferová Veronika - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -50 kg
  • Hubinská Linda - 1. miesto - kumite dievčatá +28 kg
  • Kuťka Matias - 2. miesto - kumite mladší žiaci -34 kg 
  • Pálinkášová Laura - 3. miesto - kumite juniorky -59 kg
  • Vargová Zuzana - 3. miesto - kumite mladšie kadetky +50 kg

 

9. február 2018 - Majstrovstvá Európy juniorov a kadetov - Soči, Rusko

  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite juniori +76 kg

 

12. - 14. január 2018  - Grant Prix Croatia - Samobor, Chorvátsko

  • Bagita Daniel - 1. miesto - kumite kadeti - 70 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite juniori +76 kg

 

2. december 2017 - Majstrovstvá Slovenskej republiky U21, juniorov a kadetov - Trnava

  • Arvová Romana - 3. miesto - kumite mladšie kadetky +50 kg
  • Bagita Daniel - 3. miesto - kumite kadeti +70 kg
  • Duška Enriko - 2. miesto - kata starši juniori
  • Duška Enriko - 2. miesto - kumite starši juniori -60 kg
  • Helferová Veronika - 2. miesto - kumite mladšie kadetky -50 kg
  • Hóková Ella - 1. miesto - kumite mladšie kadetky +50 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite juniori +76 kg
  • Kozárová Eva - 2. miesto - kumite kadetky +54 kg
  • Pálinkášová Laura - 2. miesto - kumite juniorky -59 kg
  • Pápay Martin - 3. miesto - kumite kadeti -63 kg
  • Pavlák Marek - 1. miesto - kumite kadeti +70 kg
  • Podsklan Dávid - 3. miesto - kumite juniori -68kg
  • Šebók Patrik - 2. miesto - kumite juniori -76 kg
  • Vavro Šimon - 1. miesto - kumite mladší kadeti -45 kg
  • Zaťko Michal - 1. miesto - kumite mladší kadeti -40 kg

 

13. - 15. október 2017 - Polish Open - Bielsko Biala, Poľsko

  • Hóková Ella - 2. miesto - kumite mladšie kadetky +50 kg
  • Felber Samuel - 2. miesto - kumite mladší žiaci +40 kg
  • Karabín Viktor - 3. miesto - kumite mladší kadeti -40 kg

 

16. - 17. september 2017 - Budapest Open - Budapesť, Maďarsko

  • Duška Enriko - 1. miesto - kata juniori
  • Duška Enriko - 2.  miesto - kumite juniori -55 kg
  • Helferová Veronika - 3. miesto - kumite mladšie kadetky -50 kg
  • Kósa Tomáš - 1. miesto - kumite juniori +76 kg
  • Pálinkášová Laura - 2. miesto - kumite juniorky -59 kg
  • Pápay Martin - 3. miesto - kumite kadeti -63 kg
  • Podsklan Dávid - 2. miesto - kumite juniori -68 kg
  • Šebók Patrik - 1. miesto - kumite kadeti +70 kg

 

14. - 17. september 2017 - 4. Majstrovstvá sveta Goju Ryu - Bukurešť, Rumunsko

  • Felber Branislav - 3. miesto - kumite muži nad 35 rokov bez rozdielu hmotností

 

17. - 18. jún 2017 - 5. ročník Majstrovstiev Európy Shito Ryu - Nové Zámky

  •  Bagita Daniel - 2. miesto - kumite kadeti -67 kg
  • Domoráková Nina - 2. miesto - kumite mladšie žiačky +32 kg
  • Farmadin Klaudio - 1. miesto - kumite muži nad 35 rokov bez rozdielu hmotností
  • Ič Ľubomír - 2. miesto - kumite kadeti -58 kg
  • Jurík Matej - 3. miesto - kumite kadeti -58 kg
  • Konečný Alex - 2. miesto - kumite mladší žiaci -27 kg
  • Kósa Tomáš - 2. miesto - kumite kadeti +67 kg
  • Krošlák Juraj - 1. miesto - kumite muži nad 45 rokov bez rozdielu hmotností
  • Lichner Alexander - 3. miesto - kumite mladší kadeti +50 kg
  • Loch Lukáš Samuel - 3. miesto - kumite kadeti -55 kg
  • Pálinkášová Laura - 1. miesto - kumite kadetky -55 kg
  • Podsklan Dávid - 1. miesto - kumite juniori -72 kg
  • Šebók Patrik - 1. miesto - kumite kadeti +67 kg
  •  Vargová Zuzana - 2. miesto - kumite mladšie kadetky -48 kg
  • Vavro Šimon - 1. miesto - kumite starší žiaci -43 kg
  • Zaťko Michal - 1. miesto  - kumite starší žiaci -36 kg